AHA500FB-1R69
MFR.Part #
AHA500FB-1R69
JLCPCB Part #
C1568118
Description
1.69Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS