RC2512FK-7W133RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W133RL
JLCPCB Part #
C6263549
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS