AT0805DRD0710R7L
MFR.Part #
AT0805DRD0710R7L
JLCPCB Part #
C4138969
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS