RT0805FRE103K92L
MFR.Part #
RT0805FRE103K92L
JLCPCB Part #
C5879640
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS