RC2512FK-0771R5L
MFR.Part #
RC2512FK-0771R5L
JLCPCB Part #
C878196
Description
-55℃~+155℃ 1W 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS