AT1206BRD0724R9L
MFR.Part #
AT1206BRD0724R9L
JLCPCB Part #
C857306
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS