RE0402BRE07523KL
MFR.Part #
RE0402BRE07523KL
JLCPCB Part #
C5846276
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS