RC0805FR-074M22P
MFR.Part #
RC0805FR-074M22P
JLCPCB Part #
C5719706
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS