RV0805JR-0775RL
MFR.Part #
RV0805JR-0775RL
JLCPCB Part #
C5880126
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS