RC2512FK-074K32L
MFR.Part #
RC2512FK-074K32L
JLCPCB Part #
C878075
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS