RT0805BRB0775KL
MFR.Part #
RT0805BRB0775KL
JLCPCB Part #
C864516
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS