SLR1TTE9102F
MFR.Part #
SLR1TTE9102F
JLCPCB Part #
C4195199
Description
-55℃~+180℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS