RC2512FK-07412RL
MFR.Part #
RC2512FK-07412RL
JLCPCB Part #
C878035
Description
-55℃~+155℃ 1W 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS