AC1206FR-7W51RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W51RL
JLCPCB Part #
C6458010
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS