RC2512FK-07432RL
MFR.Part #
RC2512FK-07432RL
JLCPCB Part #
C878045
Description
-55℃~+155℃ 1W 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS