RC2512FK-07402KL
MFR.Part #
RC2512FK-07402KL
JLCPCB Part #
C878031
Description
-55℃~+155℃ 1W 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS