RC2512FK-07422KL
MFR.Part #
RC2512FK-07422KL
JLCPCB Part #
C878038
Description
-55℃~+155℃ 1W 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS