ERJ-A1BF1R5U
MFR.Part #
ERJ-A1BF1R5U
JLCPCB Part #
C1722135
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 1.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS