RC2512FK-0733RL
MFR.Part #
RC2512FK-0733RL
JLCPCB Part #
C513629
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS