AF0603FR-07316KL
MFR.Part #
AF0603FR-07316KL
JLCPCB Part #
C20144063
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS