RC2512FK-072R55L
MFR.Part #
RC2512FK-072R55L
JLCPCB Part #
C20164479
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS