SR1210JR-076K8L
MFR.Part #
SR1210JR-076K8L
JLCPCB Part #
C6301278
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS