RC2512FK-072M2L
MFR.Part #
RC2512FK-072M2L
JLCPCB Part #
C877937
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS