MFR50SFBF52-2R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFBF52-2R7
JLCPCB Part #
C3424224
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS