RC2512FK-0728R7L
MFR.Part #
RC2512FK-0728R7L
JLCPCB Part #
C877912
Description
-55℃~+155℃ 1W 28.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS