RE0201BRE0727K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0201BRE0727K4L
JLCPCB Part #
C7042096
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS