RC2512FK-0725R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512FK-0725R5L
JLCPCB Part #
C877889
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 25.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS