AT1206DRD071K47L
MFR.Part #
AT1206DRD071K47L
JLCPCB Part #
C858215
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS