RC2512FK-07154RL
MFR.Part #
RC2512FK-07154RL
JLCPCB Part #
C877744
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS