AF164-FR-0731R6L
MFR.Part #
AF164-FR-0731R6L
JLCPCB Part #
C1736363
Package
0603x4
Description
31.6Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS