RC2010JK-072M2L
MFR.Part #
RC2010JK-072M2L
JLCPCB Part #
C4089079
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS