RC2010JK-075R1L
MFR.Part #
RC2010JK-075R1L
JLCPCB Part #
C606212
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS