AF0402FR-07390KL
MFR.Part #
AF0402FR-07390KL
JLCPCB Part #
C1883527
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS