MFR1WSFRE52-105R
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-105R
JLCPCB Part #
C1751758
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS