RT0402DRE072K87L
MFR.Part #
RT0402DRE072K87L
JLCPCB Part #
C853900
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS