RC2010FK-07715RL
MFR.Part #
RC2010FK-07715RL
JLCPCB Part #
C877589
Description
-55℃~+155℃ 715Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS