MFR50SFBE52-91K
MFR.Part #
MFR50SFBE52-91K
JLCPCB Part #
C1372353
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS