AHA50AFB-3K16
MFR.Part #
AHA50AFB-3K16
JLCPCB Part #
C1568561
Description
3.16kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS