RC2010FK-075R49L
MFR.Part #
RC2010FK-075R49L
JLCPCB Part #
C877537
Description
-55℃~+155℃ 5.49Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS