RC2010FK-07590KL
MFR.Part #
RC2010FK-07590KL
JLCPCB Part #
C877521
Description
-55℃~+155℃ 590kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS