RT1210CRB0743K2L
MFR.Part #
RT1210CRB0743K2L
JLCPCB Part #
C4074431
Description
-55℃~+125℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS