FKN2WSJT-73-2R2
MFR.Part #
FKN2WSJT-73-2R2
JLCPCB Part #
C3546868
Description
-40℃~+155℃ 2.2Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS