YC164-JR-13200RL
MFR.Part #
YC164-JR-13200RL
JLCPCB Part #
C6618716
Description
200Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS