RC1218FK-0752R3L
MFR.Part #
RC1218FK-0752R3L
JLCPCB Part #
C876080
Description
-55℃~+155℃ 1W 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS