FMP100FTE52-806K
MFR.Part #
FMP100FTE52-806K
JLCPCB Part #
C1381469
Description
-55℃~+155℃ 1W 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS