AR0805JR-07360RL
MFR.Part #
AR0805JR-07360RL
JLCPCB Part #
C5554833
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS