RC1218FK-074R75L
MFR.Part #
RC1218FK-074R75L
JLCPCB Part #
C876072
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.75Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS