RSF2WSJT-73-130R
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-130R
JLCPCB Part #
C3363840
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS