RC1218FK-0712R1L
MFR.Part #
RC1218FK-0712R1L
JLCPCB Part #
C875919
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS