RC1218FK-071R1L
MFR.Part #
RC1218FK-071R1L
JLCPCB Part #
C875956
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS